€ / EUR

Vyberte menu

Ft / HU

€ / EUR

CZK

   BORKOS

Instant Black Coffee s hubami Ganoderma 100g - Family Package

Instant Black Coffee s hubami Ganoderma 100g - Family Package - 100% Arabica Coffee - 25 porcií

Užitočné vlastnosti Black Coffee s hubami Ganoderma:

  • Bez cukru/laktózy/lepku (Sugar free/Lactose free/Gluten free)
  • balenie obsahuje 25 porcií,
  • 12 zdravých indrediencií
  • 100% Arabica Coffee
Výrobca: Ayura Herbal
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: Ayura Family Black Coffee
EAN: 5999886087098
Dostupnosť: na sklade
10.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zloženie:
Ayura instantná čierna káva s hubami Ganoderma

100% káva Arabica, Moringa v prášku, Práškový kolagén, L-karnitín, L-tartrát, Extrakt z bielej fazule, Extrakt z Opuntia ficus-indica, L-treonát vápenatý,
Ženšenový extrakt, Koenzým Q10, Extrakt z hroznových jadierok, Výťažok z Ganoderma lucidum

(Arabica Instant Coffee Powder /100% Arabica/, Moringa Powder, L-carnitine, L-tortorale, White Kidney Bean Extract, , Opuntia ficus-indica Extract,
Calcium L-threonale, Ginseng Extract, Coenzyme Q10, Grape Seed Extract, Ganoderma lucidum Extract)

 


10
0 % káva arabica
 
Káva vyhotovená z bobúľ najvynikajúcejšieho druhu kávy.
 
Starostlivo vyberané kávové bôby Arabica, ktoré vo svojej chuti a aróme sú vysoko nad inými kávami.

Konzumácia kávy má podporné účinky na centrálnu nervovú sústavu, na srdce a žily a v dôsledku svojho močopudného účinku aj na obličky. Kyselina trieslová má stimulujúce účinky na cievny systém, rozširuje steny ciev.

 


Huba ganoderma

Ganoderma Lucidum – slovenský názov Lesklokôrovka lesklá – napomáha pri znovunastolovaní poškodenej rovnováhy organizmu, posilňuje imunitný systém a schopnosť samoliečenia organizmu.


Jej chemické prvky podporujú cievny systém a fungovanie dýchacích ciest. Má protizápalové a protinádorové účinky.

Najdôležitejšou účinnou látkou ganodermi je polysacharid a organické germánium. Liečivá rastlina, ktorá sa v Číne používa už niekoľko tisícročí, znamená riešenie na množstvo chorôb spôsobených nadmerným okysličením a toxických látok, nakoľko rieši vyvolávajúcu príčinu sťažností. Napomáha v prípade rôznych problémoch zažívacieho traktu, obsahuje hodnotné výživové látky, esenciálne aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny, polyfenoly, minerálne látky, stopové prvky a antioxidanty.


 

Ženšen

Ženšen je uznávanou liečivou rastlinou. Zvyšuje duševnú a fyzickú výkonnosť, ginzedozidy ktoré sa v ňom nachádzajú, liečia príznaky spôsobené stresom. Znižuje hladinu cukru v krvi a má posilňujúce účinky na imunitný systém.

Ženšen je možné aplikovať na zvyšovanie pracovného výkonu a koncentračnej schopnosti,pri rekonvalescencii po chorobách, v prípade pocitu únavy a vyčerpania. Odborníci jednoznačne uznávajú všeobecné účinky ženšenu na posilnenie organizmu.

Výťažky zo ženšenu majú kladné účinky na energetickú rovnováhu, v prvom rade tým, že zvyšuje schopnosť organizmu na prijímanie kyslíka a prostredníctvom toho znižuje každodenný pocit únavy.

 


 

Opuncia

Výťažok z opuncie odstraňuje zbytkové látky, zvyšuje intenzitu trávenia, podporuje metabolizmus cukru a tukových materiálov. Kaktusové vlákna v tráviacom trakte prostredníctvom hydro

fóbnej interakcie viaže tuky, tým pádom tie odolávajú účinkom enzýmom pre odbúravanie tukov. A viazané tuky opustia organizmus prirodzenou cestou.

Konzumácia môže prispieť k znižovaniu telesnej hmotnosti. Vedecké skúmanie opuncie potvrdilo, že medzi jej konzumentmi je menej osôb s nadváhou. Bolo zistené, že v značnej miere obsahuje užitočné bielkoviny, polysacharidy, vitamíny a minerálne látky.

Pri skúmaní jeho účinkov sa prišlo na to, že reguluje funkcie výživového kanála, pečene a obličiek, ako aj čistí dolný úsek hrubého čreva.

 

 


 

Hroznové jadierka

Hroznové jadierka sú vynikajúcimi antioxidantmi. Ich účinky na viazanie voľných radikálov sú 18 krát lepšie, ako v prípade vitamínu C. Majú protizápalové účinky, sú užitočné v prípade reumatických a kĺbových problémov. Skrášľujú pokožku a vlasy.

Poskytujú obranu organizmu proti stresu, spomaľujú procesy starnutia. Posilňujú steny vlásočníc a chránia pred vápenatením ciev, preto sú vynikajúce ako prevencia srdcovo-cievnych ochorení. Majú kladné účinky aj na hladinu cholesterolu. Zlepšujú videnie, chránia genetický materiál buniek, preto zabraňujú tvorbe rakovinových buniek.

 

 


Moringa

Moringa disponuje prirodzenými osviežujúcimi účinkami, ktoré sú dlhodobé, ale nezaťažujú organizmus. Obsahuje 90 druhov výživových látok a 46 druhov antioxidantov. Posilňuje imunitnýsystém, zlepšuje krvný tlak, znižuje príznaky kĺbových zápalov, má priaznivé účinky na reguláciu hladiny cukru v krvi.

 

Vysoký obsah vitamínu C a železa napomáha tvorbe krvi. Obsah vitamínu A podporuje dobré videnia, vysoký obsah vláknin zlepšuje trávenie. Obsiahnuté účinné látky zlepšujú prísun krvi do očí a do mozgu, fungovanie obličiek a pečene, podporujú prirodzený obranný mechanizmus organizmu.

Zlepšuje bunkovú štruktúru tela, zjemňuje vrásky, podporuje zdravie pokožky, zlepšuje metabolizmus.

 

 


 

 

L-karnitín

L-karnitín: zabraňuje usadzovaniu sa tukov, tuky usadené v organizme premieňa na energiu, t.j. zvyšuje hladinu energie. Znižuje index telesnej hmotnosti (BMI) a podporuje tvorbu suchých svalov, znižuje požiadavky organizmu na výživové látky.

Zvyšuje výkonnosť organizmu, znižuje vyčerpanosť, viaže kyseliny vznikajúce v rámci metabolických procesov. Je nevyhnutný pre srdcový sval, pre rast a rozvoj, ako aj rozvoj svalstva. Znovunastoluje riadne fungovanie srdca, zlepšuje prísun kyslíka do svalov.

Zmierňuje úzkostlivú bolesť pochádzajúcu z vápenatenia koronárnej cievy, ktorá vyplýva zo zníženia prepravnej schopnosti krvi.

 

 


 

Koenzým Q10

O Koenzýme Q10 je v širokom rozsahu známe, že zvyšuje energetickú hladinu buniek. Produkcia tohto enzýmu v organizme sa po dosiahnutí veku 20 rokov postupne znižuje, preto sme čím viac odkázaní na zdroje dodávané prostredníctvom výživových látok.

Z uhľohydrátov sa v organizme vytvorí energia, v tomto procese je nevyhnutný koenzým Q10, ktorý je súčasne jeden z najdôležitejších antioxidantov v krvi. Koenzým Q10 sa v organizme v najväčšom množstve nachádza v orgánoch s najvyššou požiadavkou na energiu vo svaloch a v pečeni.

 

 


 

 

Kolagén

Kolagén zmierňuje kĺbové ťažkosti, zlepšuje kvalitu kožného tkaniva, spomaľuje starnutie. Podporuje regeneráciu chrupaviek, šliach a kostí.

Kolagén je vláknitým proteínom s vysokou zaťažiteľnosťou, ktoré sú jedným z najdôležitejších zložiek kostí, šliach, chrupaviek, kĺbov, pásov ale aj iných spojivových tkanív (vlasy, pokožka ,nechty).

 

 


 

Vápnik

Vápnik napomáha pri udržovaní štruktúry chrupaviek a kĺbových chrupaviek. Napomáha pri údržbe spojivovej látky, zúčastňuje sa na tvorbe kostí. Zohráva úlohu pri fungovaní nervového systému, pri sťahovaní svalov.

Jeho prvoradým účinkom je budovanie a zachovanie neporušenosti kostí a zubov. Silná kostra a zuby sa môžu vytvoriť len v prítomnosti dostatočného množstva vápnika. Podporuje organizmus pri pravidelnom fungovaní srdca, pri hlbšom spánku, pri posilňovaní nervového systému.

Priaznivo vplýva na fungovanie enzýmov, zmierňuje intenzitu alergických príznakov dýchacích ciest. Je tiež potrebný k zrážanlivosti krvi, môže byť účinný aj pre pacientov trpiacich na bolesti chrbta a drieku.

 

 

 


 

 

 

Fazuľa biela ľadvina

Výťažky z bielej fazule majú silné antioxidačné účinky. Podporuje reguláciu hladiny cukru v krvi, ochraňuje bunky. Výťažok z bielej fazule zabraňuje fungovaniu tráviaceho enzýmu alfa-amylázy, ktorý dosahuje dôležitú úlohu vrámci procesov metabolizmu a trávenia.

Ako tráviaci enzým, alfa-amyláza zodpovedá za odbúravanie uhľohydrátov s obsahom škrobu, v rámci ktorého procesu škrob premení do vhodného formátu pre tráviaci systém.

 

 


 Ayura instantné Cappuccino s hubami Ganoderma
+ 2 zložky

 

 

Stévia

Stévia je takým prírodným sladidlom, ktorej listy sú 30 krát sladšie, ako cukor. Znižuje krvný tlak, okrem toho nezvyšuje hladinu cukru v krvi a má nulové kalórie. Možnosť konzumácie aj v prípad zápalových kožných ochorení. Súčasne bolo zistené, že táto rastlina má aj účinky ničenia baktérií.

Stévia je takým prírodným sladidlom, ktorej listy sú 30 krát sladšie, ako cukor. Znižuje krvný tlak, okrem toho nezvyšuje hladinu cukru v krvi a má nulové kalórie. Možnosť konzumácie aj v prípad zápalových kožných ochorení. Súčasne bolo zistené, že táto rastlina má aj účinky ničenia baktérií.

 

 


 

Sušené palmové mlieko

Sušené palmové mlieko je taká špeciálna látka na tvorbu krémov, ktorá neobsahuje bielkoviny živočíšneho pôvodu, preto ho môžu konzumovať aj osoby citlivé na mliečny cukor aj na mliečne bielkoviny. V značnej miere obsahuje vitamín E, vitamín K a beta karotín.

Ostatné minerálne látky, nachádzajúce sa v sušenom palmovom mlieku: železo, zinok, draslík a sodík.

Update cookies preferences