€ / EUR

Vyberte menu

Ft / HU

€ / EUR

VIP ČLENSTVO

 

Ak sa stanete VIP členom, na našej stránke čakajú na Vás aj tie výhody:

1. Okamžitá zľava na všetok sortiment 5%, na všetky produkty dostupné v internetovom obchode borkos.sk. To znamená, že získate zľavu 5% z bežnej ceny, ale aj zo zníženej ceny produktov, takže ušetriť môžete už od prvej objednávky !!

2. O novinke sa dozviete ako prví !! O všetkých akciách, zľavách, darčekoch a extra službách sa dozviete medzi prvými. Budete tak môcť byť pred všetkými ostatnými a budete môcť využívať všetky služby navyše. U nás sú všetky produkty limitované, takže toto je jedna z našich najlepších ponúk.

3. Newsletter borkos.sk Vás informuje o extrémnych ponukách, ktoré sú dostupné len pre VIP členov. Môžete si predobjednať najnovšie produkty dostupné vo veľmi obmedzenom množstve. Môžete dostať iné darčeky a budete mať pred všetkým prednosť.

4. Raz a navždy! VIP členstvo získate natrvalo. Pokiaľ na našej webovej stránke existuje Váš účet. Borkos spojený s Vašou e-mailovou adresou, nemusíte si obnovovať VIP členstvo! Nie každý rok, dokonca ani každých 10 rokov! Využite VIP výhody, kým budete chcieť!

5. Ďalšou výhodou je, že KAŽDÝ MESIAC VYŽREBUJEME jedného z našich členov a potešíme ho darčekovou poukážkou v hodnote 40,-€.

 

Vás, ako VIP členov chceme požiadať !!

PODPORTE stránky BORKOS (@borkosSK, @borkosSKstore, www.borkos.sk) aktívnou účasťou na nich, čítaním našich článkov, lajkom a zdieľaním článkov...

VIP člen musí byť našim zákazníkom - REGISTRÁCIA je BEZPLATNÁ a k ničomu vás nezaväzuje !!

Filter
Cena

Update cookies preferences