€ / EUR

Vyberte menu

Ft / HU

€ / EUR

VIP ČLENSTVO

 

Ak sa stanete VIP členom, na našej stránke čakajú na Vás aj tie výhody:

1. Okamžitá zľava na všetok sortiment 5%, na všetky produkty dostupné v internetovom obchode borkos.sk. To znamená, že získate zľavu 5% z bežnej ceny, ale aj zo zníženej ceny produktov, takže ušetriť môžete už od prvej objednávky !!

2. O novinke sa dozviete ako prví !! O všetkých akciách, zľavách, darčekoch a extra službách sa dozviete medzi prvými. Budete tak môcť byť pred všetkými ostatnými a budete môcť využívať všetky služby navyše. 

3. Newsletter borkos.sk Vás informuje o extrémnych ponukách, ktoré sú dostupné len pre VIP členov. Môžete si predobjednať najnovšie produkty dostupné vo veľmi obmedzenom množstve. Môžete dostať iné darčeky a budete mať pred všetkým prednosť.

4. Raz a navždy! VIP členstvo získate natrvalo. Pokiaľ na našej webovej stránke existuje Váš účet. Borkos spojený s Vašou e-mailovou adresou, nemusíte si obnovovať VIP členstvo! Nie každý rok, dokonca ani každých 10 rokov! Využite VIP výhody, kým budete chcieť!

5. Venujte pozornosť aj našej špeciálnej akcii! Od 1. augusta do 1. decembra každému zákazníkovi pripíšeme 5% z celkovej čistej sumy jeho nákupov počas tohto obdobia. Túto sumu potom prevedieme na darčekový kupón, ktorý Vám pošleme na svätého Mikuláša, 6. decembra. Nezabudnite, akcia začína 1. augusta, tak neváhajte a začnite zbierať body! 🎁🎅🛍️🎈.

 

VIP členovia budú môcť od 01.08.2023 ochutnať ako prví BEZKOFEINOVÚ KÁVU a ďalšie naše príchute: perník, švajčiarska čokoláda, lieskový orech, pomaranč, pina colada, karamel, vanilka - makadamový orech...!!

 

Vás, ako VIP členov chceme požiadať !!

PODPORTE stránky BORKOS (@borkosSK, @borkosSKstore, www.borkos.sk) aktívnou účasťou na nich, čítaním našich článkov, lajkom a zdieľaním článkov...

 

VIP člen musí byť našim zákazníkom - REGISTRÁCIA je BEZPLATNÁ a k ničomu vás nezaväzuje a nakúpiť tovar minimálne raz za 36 eur (doprava ZADARMO) za 3 mesiace !!

Filter
Cena

Update cookies preferences